Depascol Logo    Depascol

Firmast

Ettevõte Depascol on asutatud 2008. aastal.

Praeguseks hetkeks on meie ettevõte üheks juhtivaks Balti turul konstruktsioonplasti töötlemisel ja metallkonstruktsioonide valmistamisel.

Ettevõtte tegevusel on kaks põhisuunda:

Esimene suund ‐ mistahes raskusastmes detailide töötlus ja valmistamine konstruktsioonplastist (fotoplast, kõrgmolekulaarne polüetüleen, polüpropüleen, polüoksimetüleen, kapron, tekstoliit, klaaskiud, polüuretaan, vinüülplast jne).

Materjali töödeldakse arvprogrammjuhtimisega tööpinkidel. Me treime, freesime, puurime ja töötleme mehaaniliselt konstruktsioonplastist detaile, graveerime silte ja märke, immutame lakiga. Kõik valmistatavad detailid läbivad range tehnilise kontrolli igal tootmisetapil.

Valmistame detaile tellija jooniste järgi, samuti on võimalik tellida Teile vajaliku detaili väljatö ötamine ja projekteerimine meie kõrgelt kvalifitseeritud inseneride ja tehnoloogide käest. Samuti on ettevõttel Depascol vaakumimmutuse osakond ning polümerisatsiooni kaamera. Meie partnerite arv kasvab aastast aastasse. Lisaks on nende hulgas on ka need, kes teevad meiega koostööd alates meie ettevõtte asutamisest, need on TET Estel ja Polimersvarka Oü, kes isiklikult veendusid meie toodete kõrges kvaliteedis ja pidevalt laienevas materjalide valikus.

Teine suund ‐ metallkonstruktsioonide valmistamine. Praegusel hetkel teeme koostööd selliste firmadega, nagu Nova Production, Estel Met. Ettevõte Depascol kujutab endast sõbralikku meeskonda, mis koosneb antud valdkonnas pikaajalist kogemust omavatest kvalifitseeritud spetsialistidest. Iga töötaja, kes ühineb meie kollektiiviga, läbib eelnevalt tõsise vestluse ning omab kindlasti suurepäraseid soovituskirju. Pöördudes ettevõttesse Depascol, võite olla täiesti kindlad mitte ainult saadava toodangu kvaliteedis, vaid ka pikaajalises vastastikku soodsas koostöös, mis põhineb aususel ja usaldusel.