Depascol Logo    Depascol

Materiaalid me töötame

Plastik

Ettevõte Depascol pakub oma uutele ja vanadele klientidele erinevat liiki plastikust ja pleksiklaasist materjalide töötlemise mitmekülgset teenustevalikut. Esemete tootmine toimub ettevõtte seadmetel — arvprogrammjuhtimisega freesimis‐ ja graveerimistööpinkidel.

Töö käigus lubavad kõrgtehnoloogilised seadmed saavutada meil maksimaalse täpsuse ning teie materjali oluliselt kokku hoida tänu optimaalsele töötlemisele esemete valmistamisel.

Hetkel pakub meie ettevõte järgmisi tööliike:

• Plastiku ja pleksiklaasi kvaliteetne graveerimine.

• Praktiliselt igasuguse vormi freesimine plastikust ja pleksiklaasist.

• Mistahes esemete valmistamine Teie jooniste järgi. Jooniste puudumisel on meie tehnoloogid valmis teid aitama tulevaste esemete projekteerimisel.

• Teie tellimuste õigeaegne täitmine kvaliteetselt ning üsna taskukohaste hindadega.

Klaaskiud

Ettevõte Depascol pakub oma uutele ja vanadele klientidele klaaskiust materjali töötlemise teenuseid. Tootmine toimub ettevõtte seadmetel — arvprogrammjuhtimisega freesimis‐ ja graveerimistööpinkidel.

Töö käik Töö käigus lubavad kõrgtehnoloogilised seadmed saavutada meil maksimaalse täpsuse ning Teie materjali oluliselt kokku hoida tänu optimaalsele töötlemisele esemete valmistamisel. Kasutatava materjali paksus võib olla 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 15, 20, 25, 30 mm.

Hetkel pakub meie ettevõte järgmisi tööliike:

• Klaaskiu kvaliteetne graveerimine.

• Praktiliselt igasuguse vormi freesimine klaaskiust.

• Mistahes esemete valmistamine Teie jooniste järgi. Jooniste puudumisel on meie tehnoloogid valmis aitama Teid tulevaste esemete projekteerimisel.

• Teie tellimuste õigeaegne täitmine kvaliteetselt ning üsna taskukohaste hindadega.

Vaakumimmutamine

Ettevõte Depascol pakub oma uutele ja vanadele klientidele mitmekülgset vaakumimmutamise teenustevalikut. Vaakumimmutamine on elektroonsete komponentide hermetiseerimise viis. Vaakumimmutamine toimub ettevõtte seadmete — vaakumimmutamise seadme ning polümerisatsioonikaamera — abil.

Seadmete erinevad elektroonilised komponendid satuvad tihtipeale karmidesse keskkonnatingimustesse: niiskus, tolm, kõrged temperatuurid. Antud keskkonnatingimuste tulemusel tungivad läbi tootes esinevate mikroavade, pragude ning kaabelsisendite sellesse niiskus ning erinevad osakesed, mis vähendavad seadme efektiivsust ning selle eluiga. Seetõttu garanteerib ainult täielik hermetiseerimine, et seade töötab tõrgeteta oma ekspluatatsiooni algusest kogu ettenähtud tööaja vältel. Antud eesmärgi saavutamiseks on hea moodus vaakumimmutamine, mis seadme elektroonilisi komponente kindlalt hermetiseerides kaitseb neid määrdumise ja korrosiooni eest.